Infocentrum Heřmanoměstecko


Autokempink Konopáč

Aktuality

Prodej rybářských povolenek
- týdenní pro dospělé za Kč 600,. a dětských na dobu prázdnin za Kč 200,-
- prodej na recepci kempu.
- platí na místní vodu a podmínka je platný rybářský lístek

Akce v Autokempinku Konopáč 

3. – 6. 10.     Ubytování na Zlatou Přilbu  

3. - 6. 10. 2019 Pobyt ve Velkém Mederu v termálních lázních, cena 2 900 Kč/osoba, plakát ke stažení zde

 

15. - 18. 10. 2019 Pobyt ve Velkém Mederu v termálních lázních, cena 2 900 Kč/osoba, plakát ke stažení zde.

 

Turistické produkty Železnohorského regionu

Veškeré turistické produkty jsou prezentovány pod jednotnou značkou „VÍTEJTE I VY“, Železnohorský region. Symbolem regionu je výr Železnohoráček - výr železný a zlatý - dle svých barevných pírek s odkazem na historii regionu v podobě místních zlatonosných toků a krále Přemysla Otakara II., který ve 13. století pobýval v regionu a na jeho hranicích založil nedaleké město Chrudim.

Železné hory a jejich podhůří jsou ideálním místem pro strávení dovolené v jakoukoliv roční dobu. Pro turisty je zde vybudována celá řada naučných a vlastivědných stezek, kilometry značených turistických, cykloturistických a jezdeckých tras, které procházejí krajinou pestrou a snadno prostupnou. To vše je doplněno velkou řadou kulturně-historických a přírodních památek a zajímavostí, ale i jiných atraktivit cestovního ruchu. Je zde také vybudovaná síť ubytovacích a stravovacích zařízení, které mohou turisté využívat.

Pro Vás návštěvníky regionu je připravena řada turistických produktů, soutěží a propagačních materiálů, které Vám jistě zpříjemní pobyt v Železnohorském regionu a strávíte zde krásnou dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat! A budeme rádi, když se sem budete vracet!

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies