Infocentrum Heřmanoměstecko


Autokempink Konopáč

Aktuality

Prodej rybářských povolenek
- týdenní pro dospělé za Kč 600,. a dětských na dobu prázdnin za Kč 200,-
- prodej na recepci kempu.
- platí na místní vodu a podmínka je platný rybářský lístek

Akce v Autokempinku Konopáč 

3. – 6. 10.     Ubytování na Zlatou Přilbu  

3. - 6. 10. 2019 Pobyt ve Velkém Mederu v termálních lázních, cena 2 900 Kč/osoba, plakát ke stažení zde

 

15. - 18. 10. 2019 Pobyt ve Velkém Mederu v termálních lázních, cena 2 900 Kč/osoba, plakát ke stažení zde.

 

Programy pro školy Železnohorský region

V loňském roce byl v Železnohorském regionu přímo pro školy připraven významný turistický produkt“PROGRAMY PRO ŠKOLY“ na podporu využívání širokého potenciálu území, jenž se rozprostírá od Přelouče a jižního konce Pardubic až k Železným horám na hranici Pardubického kraje. Produkt byl dlouhodobě tvořen za účasti členů občanského sdružení Železnohorského regionu – odborníků ve svých oborech, pracovníků informačních center a pedagogických pracovníků škol z regionu.

 

Jedná se o detailně připravené programy odpovídající rámcovým vzdělávacím plánům pro 1. – 9. ročník základních škol s pružnou modifikací pro školy mateřské, střední a zájmová uskupení pracující se školní mládeží se zaměřením na vlastivědu, přírodopis, zeměpis a ekologickou výchovu. Programy jsou připraveny formou učit poznáním cílených a tematických výletů či exkurzí po Železnohorském regionu v rámci školní či mimoškolní výuky. Programy týkající se poznání funkce přírody mají formu pozorování unikátního ekosystému, kde by se měl člověk pouze rozhlížet a intenzivně vnímat vztahové (ekologické) věci.

Nabídka je koncipována formou ucelených programů s obsahem určení: konkrétní ročník, výukové téma, odpovídající předmět, cíl exkurze/výletu s obsahem, orientační cenová kalkulace dopravy z místa školy do místa určení, definování doplňujících aktivit, služeb a aktivit navazujících. Pro ročníky jsou zpracovány také ukázkové pracovní listy.

Katalog programů pro školy ke stažení zde

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies